Series
Ratings
24
AdolescenceRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
UtopiaRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5