Series
Ratings
363- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 0.5- Welcome to Royal VillaRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5