Movies
Ratings
535
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
The Book ThiefRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5