Movies
Ratings
468
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0