Titles you rated
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5