Series
Ratings
21
Extraordinary YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0