Movies
Ratings
390
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Red CarpetRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0