Movies
Ratings
50
Penny PinchersRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0