Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5