Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0