Series
Ratings
24
MisfitsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0