Movies
Ratings
107
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
HulkRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 4.0