Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
White NightRated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5