Series
Ratings
12
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.5