Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5