Movies
Ratings
1716
The Smashing MachineRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.0- Run to the WestRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
CarameloRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5- TarotRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0