Titles you rated
Beyond Re-AnimatorRated ★ 4.5
Return of the Living Dead 3Rated ★ 4.5
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 1.0
Survival of the DeadRated ★ 3.5
Bride of Re-AnimatorRated ★ 5.0
Day of the DeadRated ★ 4.0
The Return of the Living DeadRated ★ 4.5
The Possession of David O'ReillyRated ★ 2.0
Quarantine 2: TerminalRated ★ 3.5
QuarantineRated ★ 4.0
Diary of the DeadRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5
ThunderboltRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 2.5