Movies
Ratings
607
SingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5