Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0