Series
Ratings
21
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Residential ComplexRated ★ 5.0
Marry Me, or Not?Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0