Movies
Ratings
792
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Empire of LustRated ★ 1.5
Miss AmericanaRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 0.5
NewnessRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Code 8Rated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0