Movies
Ratings
298
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0