Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0