Movies
Ratings
149
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0
DuelistRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Queen MargotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 0.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
PajuRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0