Titles you rated
- Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0