Movies
Ratings
325
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5