Titles you rated
RoboCopRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5