Series
Ratings
103
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Food for the SoulRated ★ 4.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
ZENSHURated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Blue BoxRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Dungeon PeopleRated ★ 3.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Giji HaremRated ★ 3.5