Movies
Ratings
120
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5