Series
Ratings
269
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Song of the BanditsRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5