Movies
Ratings
382
The RevenantRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Nobody from NowhereRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
In a Better WorldRated ★ 3.0
DreamRated ★ 1.5
Adrift in TokyoRated ★ 2.0
DeadfallRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0