Movies
Ratings
149
The Man from NowhereRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5