Movies
Ratings
24
The FortressRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0