Titles you rated
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 1.5
Delicious GuysRated ★ 2.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0