Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
The Professor and the MadmanRated ★ 4.0
ApplesRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Shades of the HeartRated ★ 4.0
A Distant PlaceRated ★ 4.0
Black LightRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Trolls World TourRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0