Titles you rated
Death's GameRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.0
Let's Walk TogetherRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5