Titles you rated
Killer ToonRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
PushRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0