Series
Ratings
243
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.0