Movies
Ratings
208
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 0.5
HerRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Officer of the YearRated ★ 2.0