Movies
Ratings
369
Extreme JobRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
The VanishedRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5