Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The King of MasksRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0