Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0