Titles you rated
Rough CutRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 0.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0