Titles you rated
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0- Eureka Seven Hi-evolution 2 : AnemoneRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0
The Space Between UsRated ★ 3.5
We Are XRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5