Titles you rated
- Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Magical Girl OreRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0