Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5