Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0