Movies
Ratings
23
Teen BrideRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 3.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 5.0- Little NightmaresRated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5