Series
Ratings
207
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 3.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0