Series
Ratings
64
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 4.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0